СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Петок во маичка со принт и молив-здолниште со шлиц

19 август 2022

Добро утро!

Викендот е веќе зад аголот и нашиот избор за лежерна комбинација веќе го рефлектира тоа расположение. Утрово се одлучивме да ја искомбинираме омилената памучна маичка со принт со класично црно молив-здолниште со шлиц, со што се постигнува ефективен микс на елеганција и удобност.

Фото: Pinterest

Дополнете ја комбинацијата со црни очила за сонце, спортски патики и едноставна црна кожна јакна доколку чувствувате потреба, и уживајте во петочката енергија.

Објавено:
19 август 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
433 пати