Добро утро е. Петок е, па се надеваме дека сте расположени и покрај сивилото надвор. Со оглед дека не е толку студено, нашиот предлог е мини здолниште со интересен принт.

На тоа додадете ролка во посакуваната боја, чизми и секако капут.

Ставете црвен кармин, па дури и ако одите само до супермаркетот и разубавете си го денот и пркосете ѝ на тмурноста надвор и во буквална и метафорична смисла.

 Ви посакуваме супер петок!

Објавено:
5 ноември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.224 пати