Последниот ден од работната недела поминете го во прекрасно, лежерно фустанче во нежна розова боја. Фустанчето надополнете го со чанта и обетки во иста боја, а целиот акцент денеска ставете го на уникатните чевли што ќе ги одберете. Како и секогаш, очилата за сонце, овојпат авијатичарски, се задолжителни за летните денови.

Имајте прекрасен петок и уште поубав викенд!

Објавено:
7 август 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.348 пати