Добро утро. Сончево е, петок е, се надеваме не' читате во добро здравје и расположение.

Нашиот денешен предлог е токму во сончеви нијанси.

Се работи за плетен фустан со широки ракави во жолта нијанса, кој е искомбиниран со високи чизми на висока потпетица во беж нијанса.

Иако на фотографијата нема, секако додадете капут, чанта и некој од зимските додатоци кои ви се потребни и уживајте во денот.

Објавено:
29 јануари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
543 пати