Добро утро. Петок е, сончево е, топло е за ова време од годината - сосема доволни причини за фино расположение.

Нашиот денешен предлог е плетен фустан со ролка, кој можете да го комбинирате со високи чизми, но ако сакате петочки полежерна комбинација, тогаш и патики или чизми до глужд можат да бидат одлична опција.

Додадете чанта и капут или јакна и уживајте максимално во убавиот ден.

Имајте супер петок!

Објавено:
5 февруари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
625 пати