Последниот ден од работната недела поминете го во стилска комбинација во која го има омиленото парче на девојките за оваа зима. Денеска носиме плетен фустан во прекрасна темно црвена боја и го комбинираме со високи, но рамни чизми до колена. Ова совршено темно црвено мантилче е сѐ што ви треба денеска за да се стоплите, а комбинацијата украсете ја и надополнете ја со ова слатко кафено ранче.

Уживајте во последниот ден од работната недела!

Објавено:
18 ноември 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
882 пати