Последниот ден од работната недела и последниот петок од оваа година поминете го во шик плетено фустанче во розово – црни риги и високи чизми до колената. Комбинацијата надополнете ја со вашата омилена кожена јакна во црна нијанса и топло крзно околу вратот. Денеска блеснете во полн сјај со розов кармин и нежна шминка.

Имајте среќен петок!

Објавено:
25 декември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
817 пати