Денеска е 14-ти февруари, па без разлика дали ќе ја славит љубовта или виното, или едноставно животот, ние ви подготвивме комбинација во која ќе се чувствувате убаво и романтично.

Нашиот денешен предлог е кошула со принт со точки, а во комбинација со розови панталони со висок струк и ремен.

Комбинацијата е заокружена со чевли на висока потпетица во темнозелена нијанса и впечатливи обетки.

Ви посакуваме убав почеток на викендот.

Објавено:
14 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
870 пати