Конечно дојде и последниот ден од работната недела, па да прославиме со стилска и супер впечатлива комбинација.

Денеска носиме шармантно бело фустанче со неодоливи карнери и го комбинираме со бели патики со интересен ѓон.

Денешната комбинација ја истакнуваме со крем шапка и очила за сонце и романтична чанта во стил на корпа за на пикник.

Уживајте во петокот!

Објавено:
9 август 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
609 пати