Последниот ден пред продолжениот викенд поминете го во сино фустанче со прекрасен летен принт. Истото комбинирајте го со сандали во крем боја и мала чантичка во иста нијанса. Денеска боите се нежни и кај накитот, па така носиме само часовник во златна нијанса и впечатливи, кружни очила за сонце.

Ви посакуваме исполнет и среќен петок!

Објавено:
31 јули 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
893 пати