Последниот ден од работната недела поминете го во супер елегантно издание составено од неколку кул парчиња. Носиме здолниште до колената со прекрасен дезен во сино и го комбинираме со црно џемперче. Комбинацијата истакнете ја со оваа кожена јакничка и интересни чевлички на потпетица. Што се однесува до модните додатоци, изберете чанта во црно – сино издание и сребрени обетки и алки.

Имајте прекрасен петок!

Објавено:
11 март 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
898 пати