Конечно петок и ден пред омилениот викенд! Утрово се разбудивме со малку пониски температури и облачно време, па тоа значи комбинација со повеќе парчиња.

Носиме едноставни бели панталони и ги комбинираме со шармантна розова кошулка со копчиња, а утринава и карирано палто за комбинацијата да биде дополнително стилска.

Истата заокружете ја со високи потпетици во крем нијанса и кафена мини чантичка.

Уживајте во денот!

Објавено:
31 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
650 пати