Добро утро. Оваа работна недела ја завршуваме со полежерен стајлинг. Нашиот предлог утринава е комбинација составена од тексасно здолниште во копчиња кое е искомбинирано со топла ролка во бела нијанса.

На крајот е додаден капут во беж нијанса, а малата чанта, чизми и дискретен накит се модните додатоци со кои е заокружен стајлингот. 

Вие прилагодете ја комбинацијата на вашите можности и стил.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
3 декември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.346 пати