Работната недела ја завршуваме со една секси комбинација. Петок е, тргнете ги грижите на страна и забавувајте се малку.

Нашиот денешен предлог е мини здолниште од сомот со копчиња во предниот дел. Искомбинирано е со волуменозен џемпер со ролка, а карираниот капут во зелени и црвени нијанси совршено се надополнува со остатокот од стајлингот.

Комбинацијата е заокружена со високи чизми од велур, како и дискретен накит.

На тоа додадете само добро расположение и имајте супер петок!

Објавено:
22 ноември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
2.089 пати