Една дамска комбинација резервиравме за крај на оваа работна недела.

Одбравме романтично здолниште на преклоп со карнер и принт со точки, а го комбиниравме со елегантна бела кошула.

За дополнителен стилски шмек, комбинацијата е надополнета со плетена чанта.

Уживајте во овој сончев петок.

Објавено:
4 септември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
762 пати