Како за петок ви предложуваме бело здолниште со точки, еден од дизајните што секогаш се ин.

Здолништето ќе го комплетираме со црна маичка на кратки ракави и црни балетанки со ремче. 

Денешниот аутфит помалку потсетува на актуелниот балеткор тренд, а ние сме секогаш расположени за тоа.

Имајте убав викенд.

Фото: Pinterest

Објавено:
26 мај 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
910 пати