Петок во здолниште со животински принт и бело палто

20 септември 2019

Последниот ден од работниот ден се разбудивме со доста пониски температури и тоа веднаш значи комбинација на нашите омилени есенски парчиња.

Во денешниот стајлинг вметнавме здолниште со животински принт и го комбинираме со едноставна бела маичка, а одозгора стилско бело палто.

За денот да биде уште поубав, комбинацијата надополнете ја со едноставни бели патики и прекрасна кафена чанта.

Имајте убав петок!

Објавено:
20 септември 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.241 пати