Добро утро. Се надеваме дека сте во добро здравје и расположение. Ние овој последен ден од работната недела го започнуваме со нашата рубрика „Стајлинг на ден“.

Денешниот предлог е женствена и секси комбинација, која може да биде совршена инспирација за деновите што ни претстојат, кога мерките ќе бидат укинати и кога ќе можеме макар малку да се вратиме на некои стари навики.

Стајлингот се состои од сатенско здолниште кое ја следи линијата во телото во комбинација со асиметрична плетена/кончена блузичка.

Додадете сандали и впечатлив кармин и разбудете го сексапилот во вас :)

Ви поскауваме убав ден.

Објавено:
8 мај 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
631 пати