Последниот ден од работната недела поминете го во впечатливо жолто фустанче во кое ќе се чувствувате подобро од кога и да е! Комбинирајте го со црни балетанки со ремчиња и шармантна црна чантичка со бели точки. За да ја зачините комбинацијата, одберете го и вашето омилено летно венче со цветови и секако, не заборавајте ги црните очила за сонце!

Уживајте во последниот ден од работната недела!

Објавено:
24 јули 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
873 пати