Последниот и најубав ден од работната недела поминете го во супер удобна комбинација составена од широки boyfriend фармерки и топло жолто џемперче. Веќе знаеме дека утринските температури бараат парче повеќе, па така не заборавајте го и вашето омилено капутче во кафена нијанса. Комбинацијата украсете ја со ниски чизмички со животински принт и мини кафена чантичка.

Ви посакуваме прекрасен есенски ден!

Објавено:
30 октомври 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.669 пати