Работната недела ја започнуваме со капут во пепито дезен којшто секогаш е добар избор кога ни треба доза на софистицираност. 

Неговиот црно бел дизајн одлично се сложува со црната боја, па затоа одбираме црни панталони, блуза и чизми, на коишто додаваме црни чизми над глужд. 

Финишираме со црна чанта и ремен за дополнителна елеганција и ви посакуваме убав понеделники.

Фото: Pinterest

Објавено:
25 февруари 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот