Добро утро. Нова работна недела е пред нас, а ние секако ја започнуваме со нов предлог за инспирација.

Со оглед на ниските утрински температури, облекувањето знае да биде незгодно. Најдобра опција е да биде слоевито.

Денешната комбинација е составена од бел џинс и џемпер во колор-блок комбинација.

Одоздола облечете маица, или пак додадете јакна, за да можете да бидете во склад со временските услови.

Чизми до глужд и чанта и подготвени сте за нови предизвици.

Ви посакуваме успешна работна недела.

Објавено:
18 април 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.090 пати