Добро утро. Последна недела од февруари, а ние ја започнуваме стандардно со предлог-стајлинг.

Со оглед на тоа дека е понеделник, одбравме една деловна, а сепак топла комбинација.

Составена е од црни панталони со висок струк и фалти и бел џемпер со V-израз.

Додајте капут и модни додатоци, и завршете го месецот со стил.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
22 февруари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
628 пати