За старт на оваа работна недела одбравме бели панталони и ги комплетиравме со црно бела блуза на риги.

Овој дезен е секогаш тренди независно од сезоната. Лесен и опуштен стајлинг за убав почеток на неделата.

На ова ќе додадеме бели балетанки со отворена пета и подготвени сме како за понеделник.

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
18 септември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот