Добро утро. Нова работна недела е пред нас, а ние ја започнуваме со нов предлог-стајлинг.

Комбинацијата е составена од бела кошула со висок околувратник и здолниште.

На тоа е додаден тегет капут со ремен кај половината, кој дополнително ја нагласува.

Бели високи чизми, бела беретка и црвена чанта која ја прави комбинацијата уште повпечатлива се модните додатоци со кои стајлингот е заокружен.

Ви посакуваме убав понеделник и уште поубава работна недела.

Објавено:
8 февруари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
870 пати