Добро утро!

Безвременска комбинација од едноставна бела памучна маичка и удобни пантолони во земјени тонови е можеби најдобриот избор за почеток на работната недела. Оваа класична и неутрална комбинација може да добие дополнително елегантен изглед зависно од модните додатоци кои ќе ги вметнете.

Фото: Pinterest

Одлучете се за чанта, ремен и чевли со кожни детали во боја која ќе соодвествува со вашите парчиња облека и веќе сте подготвени за денот.

Имајте убав понеделник.

Објавено:
11 јули 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
569 пати