Понеделнички ќе започнеме со тренди стајлинг - панталони во светла беж нијанса, комбиниран со блејзер без ракави.

На овој елегантен аутфит ќе додадеме црвена марама како моден додаток, заедно со шешир кој што дополнително ќе го збогати денешниот изглед.

За крај црни сандали и црна чанта и денот може да започне.

Фото:Pinterest

Објавено:
12 јуни 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
689 пати