Првиот ден од работната недела го дочекавме со прекрасни температури кои ќе ни дозволат денеска да одбереме стилска комбинација од плакарот. Носиме boyfriend фармерки и ги комбинираме со сина кошулка со неодоливи етно моменти. Уживајте во денот со овие шик сандали во сина нијанса и комбинирајте ги со оваа стилска сива чанта. Можеби во текот на денот ќе огрее сонце, па секако и денеска не заборавајте ги очилата за сонце.

Имајте супер старт на новата работна недела.

Објавено:
18 јули 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
486 пати