Овој понеделник со екстремно високи температури, носиме лесна и лежерна облека изработена од прродн материјали.

Наш предлог за денеска е целосно бела, дводелна комбинација.

Панталоните со висок струк и широки ногавици ги комбинираме со краток топ, со плетена чанта впечатливи обетки.

Очилата за сонце се задолжителни.

Објавено:
12 август 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
446 пати