Понеделник во целосно бела комбинација – елегантен и шик изглед

19 август 2019

Работната недела ја стартуваме во ултра шик комбинација, во бело од глава до пети.

Нашиот избор е лесна бела кошула изработена од пријатен материјал и панталони во лежерен крој.
Овој спој е надополнет со тренди чанта и отворени сандали со тенки ременчиња.

Истата комбинација може да ја планирате и за на работа и за на кафе со пријателите.

Уживајте во денот.

Објавено:
19 август 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
583 пати