Понеделник во црна комбинација со класичен кафен капут

26 ноември 2018

Првиот ден од работната недела го дочекавме со малку облачно време, но се чини дека наскоро ќе огрее сонце и ќе може да уживаме.

Носиме едноставна и елегантна комбинација составена од црни панталони и црно џемперче во комбинација со впечатлив кафен капут.

Чизмите и чантата се елегантни и црни, а комбинацијата можете да ја украсите со впечатлив накит.

 

Објавено:
26 ноември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.044 пати