Добро утро. Нова работна недела е пред нас. Ние ја започнуваме со деловна, но топла комбинација. Црни класични панталони ги комбинираме со џемпер со принт во есенски нијанси.

На тоа можете да додадете уште една плетенина како на фотографијата или пак мантил.

Високи потпетици и голема чанта се модните додатоци со кои е заокружен стајлингот.

Ви посакуваме успешна недела.

Објавено:
15 ноември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
2.574 пати