Првиот ден од работната недела започнете го во супер стилско издание составено од црвено кожено здолниште со висок струк и слатко џемперче во црно – бели риги. За денешната комбинација да биде уште помодерна, надополнете ја со црни чизмички до глужд и мала чантичка во иста нијанса. Усните денеска се црвени, а обетките во форма на морски ѕвезди.

Уживајте во сончевото време!

Објавено:
5 октомври 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.239 пати