Понеделнички расположени сме за класичен џинс и блејзер во бела боја.

Преодниот период може да не изненади па така треба да сме подготвени и за посвежо време.

На ова ќе додадеме маичка на кратки ракави во светло кафена боја, бели патики и беж чанта.

Неделата може да започне.

Фото: Pinterest

Објавено:
4 септември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот