СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Понеделник во џинс и кожни модни додатоци

3 октомври 2022

Добро утро!

Почетокот на работната недела го започнуваме со совршен спој на деловен и лежерен изглед. Вашите омилени широки фармерки искомбинирајте ги со едноставна црна ролка, црни чизми до глуждови и црно палто за свежите утрински часови.

Фото: Pinterest

Комплетирајте го изгледот со чанта во впечатлива црвена боја за да се разбите темната палета на изгледот.

Имајте убав понеделник!

Објавено:
3 октомври 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
899 пати