Добро утро. Уште десетина дена до крајот на овој месец и година, па одбројувањето почнува од денеска.

Ние новата работна недела ја започнуваме стандардно со стајлинг на денот.

Нашиот денешен предлог се фармерки во комбинација со топла ролка и долг пепито капут. На тоа додадете чизми до глужд и чанта.

Ако немате строго пропишан дрес-код на работното место може да ви послужи и како инспирација и за тоа.

Ви посакуваме убав ден и успешна седмица.

Објавено:
21 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
436 пати