Оваа работна недела ја стартуваме во елегантна комбинација.

Бираме базични, но префинети парчиња. Бела маичка и бело миди здолниште комбинирани со лесен блејзер во свежа, портокалова нијанса.

Комбинацијата ја акцентираме со впечатливи чевли и чанта.

Ви посакуваме убав старт на работната недела.

 

Објавено:
16 мај 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
871 пати