Понеделникот ќе го започнеме со елегантен блејзер во окер боја, на кој што одлично ќе одговараат црни тесни пантолони и црна блуза.

Убаво е кога уште од првиот работен ден сигурно ќе зачекорите низ тековните неделни обврски.

Затоа предложуваме чизми над глужд во каубојски стил, кои што ќе го направат целиот стајлинг да изгледа уште подобро.

Имајте убав ден!

Фото: Pinterest

Објавено:
30 јануари 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.215 пати