Понеделник во фармерки со висок струк и впечатлива кошула

20 мај 2019

Првиот ден од работната недела речиси секогаш е тежок, особено со облачно време какво што нè дочека денеска.

Токму поради тоа, да го разубавиме денот со шик комбинација во која ќе бидеме супер впечатливи. Денеска носиме фармерки со висок струк во светла нијанса и истите ги комбинираме со уникатна кошулка на долги ракави.

Истата е доволно впечатлива така што не ви е потребно ништо друго, освен соодветни чевли и чанта во некоја романтична боја.

Имајте убав ден!

Фото: Pinterest

Објавено:
20 мај 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
695 пати