Никогаш доста од фустани со карнери.

Одговараат секому, лежерни се и пријатни за носење, а истовремено романтични.

Идеални за лето.

Оваа недела ја стартуваме токму со еден таков модел во беж нијанса.

Може да го комбинирате со патики или сандали, со сламена чанта или со мини чанта-ранец, со масивни очила за сонце и суптилен накит.

Уживајте во денот.

Објавено:
23 мај 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
752 пати