Конечно лето! Иако дојде некако одеднаш, температурите се совршени за да почнеме да ги носиме омилените летни фустанчиња за кои долго време чекавме.

Денеска носиме лелеаво фустанче со животински принт и го комбинираме со рамни чевли совршени за овој период.

На фустанчето му додадовме црн ремен со кое дополнително го истакнавме, а комбинацијата ја украсивме со мини црна чантичка и црни очила за сонце.

Уживајте во денот!

Објавено:
10 јуни 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
625 пати