Добро утро! Новата работна недела започна, а ние ја стартуваме како и секогаш со предлог комбинација. Денешниот избор е здолниште во А-крој со принт во кафени тонови и големи џебови. 

Го комбинираме со црна ролка и капут, кој пак, е во кафени нијанси. Капутот е со широк крој и големи џебови. 

Стајлингот го заокружуваме со чизмички до глужд во слична нијанса, чанта и беретка. 

Ви посакуваме успешна и среќна седмица!

Објавено:
28 јануари 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
990 пати