Првиот ден од неделата го дочекавме со прекрасно сонце и супер температура, па да го прославиме со супер комбинација.

Носиме темни фармерки со скинати делови и ги комбинираме со шармантна карирана маичка на прерамки и со карнер во долниот дел.

Додајте и малку боја на комбинација со кафената мини чантичка и сандалите на висока потпетица во слична боја.

Доколку утрово ви се чини малку свежо, комбинацијата надополнете ја со некое шик палто во смирена нијанса.

Имајте супер старт на работната недела!

Објавено:
25 јуни 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
439 пати