Добро утро. Пред нас е нова работна недела, па се надеваме дека ја започнувате во добро расположение. Ние го започнуваме со комбинација во ведри тонови.

Нашиот денешен предлог е карирано миди здолниште во комбинација со жолт топол џемпер и беретка во истата нијанса.

Чизми до глужд се изборот на обувки, додадете капут и чанта и со тоа заокружете ја комбинацијата.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
7 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
871 пати