Работната недела најви сонце, па ќе ја започнеме со комбинација за сончеви денови. Предложуваме комбинезон, на риги.

Ова парче облека е актуелно веќе некое време и токму затоа понеделникот го резервираме за него.

Комбинирајте го со високи потпетици, во беж нијанса, а за уште поголема разиграност одберете мини чанта во црвена боја.

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
29 мај 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
862 пати