Првиот ден од работната недела знае да биде тежок, па разубавете го со кул комбинација составена од неколку шик парчиња.

Денеска носиме тесни фармерки во светла нијанса и ги комбинираме со кошулка во темно сини и бели пруги.

Комбинацијата надополнете ја со едноставни бели патики, црна чантичка и задолжителните очила за сонце.

Уживајте во денот!

Објавено:
13 август 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
492 пати