Оваа работна недела ја стартуваме со урбана комбинација која идеално се вклопува во актуелната улична мода.

Одбравме црна кожена јакна која ја комбиниравме со џинс и блуза во пруги.

Стајлингот го надополнивме со безвременските црни старки и шик мини чантичка, исто така во црна варијанта.

Не ги заборавајте и очилата за сонце, со оглед на тоа дека денеска е убав и сончев октомвриски ден.

Објавено:
9 октомври 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
853 пати