За почеток на првиот ден од последната недела за оваа година, предложуваме модерна и топла комбинација.

Понеделник е за кожни панталони и топол џемпер во пастелни нијанси. Збогатете го аутфитот со капут во крем боја, бели мокасинки и впечатлива чанта.

Тоа ќе биде одличен старт на една малку поинаква, позабавна претпразнична недела.

Фото: Pinterest

Објавено:
26 декември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
943 пати