Понеделникот не е најомилениот ден во неделата, но за да го започнеме убаво, ви предложуваме интересен стајлинг. 

Црни кожни пантолони и бела блуза заедно со бели високи потпетици и утрото добива поинаква смисла.

Комбинирајте ја оваа црно бела спојка со беж блејзер и впечатлив шал со дезен и спремни сте за неделата пред вас.

Убав ден!

Објавено:
13 февруари 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.346 пати