СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Понеделник во лесно есенско палто и фармерки

31 октомври 2022

Добро утро!

За почетокот на оваа работна недела ви препорачуваме едноставна и удобна комбинација. Вашите омилени класични фармерки спојте ги со удобен бел плетен џемпер и долго и тенко есенско палто во персиска портокалова боја.

Фото: Pinterest

Заокружете го изгледот со модни додатоци како очила за сонце, плетено бело капче кое ќе ве штити во студените утрински часови и едноставни кожни чизми до глужд во црна боја.

Имајте убав ден.

Објавено:
31 октомври 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
830 пати